ksiązka„Książka dla rodaka plus żywność – czyli coś dla ducha i coś dla ciała”

Współpraca z Rodakami na Ukrainie

Celem akcji jest przekazanie książki wraz z  suchymi artykułami żywnościowymi o długim terminie przydatności. Dary zostaną przekazane dla Polonii na Ukrainie.

Wystarczy nawet jedna przekazana książka z własnej kolekcji. Książki te będą służyć innym czytelnikom.

Pamiętaj – książka czytana żyje dłużej.

Zapraszamy do współpracy z naszą biblioteką.

Regulamin akcji:

1.Akcja trwa do 16 grudnia 2016 r.

2.W ramach akcji do biblioteki można przekazać lektury, bajki, komiksy, literaturę polską  dla dorosłych i młodzieży.

3.Zanim podarujesz książkę  zapytaj o zgodę Rodziców.

4.Jesli możesz do każdej podarowanej książki dołącz dar żywnościowy.

5. Przekazywane książki powinny być w dobrym stanie. Mile widziane będą te o twardych kartkach.

Nasza szkoła bierze również udzial w dwóch innych akcjach

"Góra grosza" oraz "Choinka marzeń".

gora grosza (2)choinka

Dziekujemy wszystkim, którzy włączają się w akcje,

liczy sie każdy, nawet najdrobniejszy gest pomocy !