20170601_122028 Dzień Dziecka w naszej szkole, tak jak w ostatnich latach, został zorganizowany we współpracy ze studentami Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu.

Wszyscy z zachwytem podziwialiśmy pokaz akrobatyki  uczniów z różnych szkół – także z naszej – który rozpoczął ten wyjątkowy, pełen śmiechu i zabawy dzień.

Następnie klasy młodsze brały udział w ciekawych konkursach i zabawach na szkolnym Orliku . Natomiast klasy od IV-VI  w tym samym czasie, pod opieką nauczycieli i studentów, wzięły udział w terenowej grze w podchody . Dzień Dziecka zakończył się wspólnym tańcem belgijskim na boisku.

Wszystkim którzy pomogli zorganizować tak ciekawy, pełen wrażeń dzień,  serdecznie dziękujemy!

ZOBACZ  ZDJĘCIA