mis Miś ma w oczach szklane kulki, po to misiem jest,

                   żeby było kogo tulić, kiedy pada deszcz.

                       Miś ma uszy do targania, po to misiem jest,

                     żeby mieć coś do kochania i wytarcia łez.”

 

24.11.17r., czyli w przeddzień Światowego Dnia Pluszowego Misia, obchodziliśmy to niezwykłe święto. Tego dnia każde dziecko, z kl. 0 oraz kl. Ia i Ib, przyszło do szkoły ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem. Dzieci poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, słuchały opowiadania o "Kubusiu Puchatku", bawiły się przy piosenkach, obejrzały bajkę „Miś Coralgol” oraz książki o różnych misiach, na koniec wykonały prace plastyczne „Mój przyjaciel Miś”. Ten dzień pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA