3 czerwca przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w finale akcji „Pola Nadziei”- prowadzonej przez Fundację im. Adama Worwy, który rozpoczął się na Rynku. Wspólnie z innymi szkołami wyruszyli w „Żonkilowym Marszu Nadziei” w kierunku Miejskiego Ośrodka Kultury. Uczniowie mieli ze sobą własnoręcznie wykonane żonkile oraz transparenty z hasłami propagującymi pomoc chorym – podopiecznym fundacji.

W Miejskim Ośrodku Kultury odbył się Koncert Charytatywny, przygotowany przez uczniów LO im. S. Goszczyńskiego, podczas którego ogłoszono wyniki konkursów – poetyckiego oraz na żonkilowy breloczek.

W konkursie plastycznym  dyplomy i nagrody zdobyli: Danuta Batkiewicz, Amelia Tomczewska Iskrzycka oraz Bartłomiej Kurnik.