rower2  III Jesienny Wyścig  Rowerowy pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Nowy Targ  organizowany przez Dyrekcję Szkoły Podstawowej nr 3  i pana Bogusława Pociechę nauczyciela wychowania fizycznego  tradycyjnie  odbył się dnia 16.10.2015r.  Trasa wyścigu prowadziła ze Szkoły Podstawowej nr 3  na  Długą Polanę.

Wzięło w nim udział 125 uczestników ze szkół podstawowych: SP3, SP2, SP5, SP Waksmund

Nad bezpieczeństwem  wyścigu czuwała: Straż Miejskiej,  Ochotnicza Straż Pożarna, Policja, Ratownicy Medyczni, Rodzice oraz  Nauczyciele.

Technicznie przejazd zawodników zabezpieczała Firma Hyundai – przedstawicielstwo w Nowym Targu.

Zwycięzców wyłoniono w trzech kategoriach wiekowych: Klasy IV, V i VI otrzymali oni puchary Dyrektora szkoły, pamiątkowe medale i dyplomy.  Wszyscy uczestnicy wzięli udział w losowaniu nagród rzeczowych oraz nagrody głównej  roweru górskiego.

Zwycięzcom składamy serdeczne gratulacje.

"Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten kto daje."  Święty Jan Paweł II

Organizatorzy składają  serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w  przygotowanie wyścigu:

Urząd  Miasta Nowy Targ, Nadleśnictwo Nowy Targ, Firma Hundai, Firma BRTech,   Państwowy Zakład Ubezpieczeń,  Sklep Sportowy Max Sport, Sklep Sportowy MiD Sport, Rowery Sawera, Serwis Rowerowy pana T. Głodkiewicz, Firma Chemeko, Supermarket Rajski