w-krainie-basni-b-iext40554145  Na przełomie stycznia i lutego pani bibliotekarka – Bernadeta Wijas we współpracyz z wychowawczyniami klas IIIa- p. Danutą Pazdur i IIIb- p. Beatą Polak zorganizowała
i przeprowadziła SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY " W KRAINIE BAŚNI". Konkurs przebiegał w dwóch etapach. W pierwszym brali udział wszyscy chętni uczniowie z klas trzecich. Do przeczytania mieli 4 baśnie H. Ch. Andersena i  4 braci Grimm.

Do drugiego etapu zakwalifikowało się 14 uczniów, byli to :

Lena Szymańska, Wiktoria Czyszczoń, Julia Nosidlak, Stanisław Rejczak, Bartłomiej Bryniarski, Anna Klimowska, Jagoda Jaskierska, Marta Mrugała i Łukasz Skawski  z klasy IIIa
oraz Michał Krauzowicz, Paweł Jaskierski, Franciszek Grzebak, Agnieszka Tylka i Patrycja Rapacz  z kl IIIb.

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie wykazali się dużą wiedzą na temat baśni odpowiadając trafnie na wiele, bardzo szczegółowych pytań oraz rozwiązując rebusy, zagadki i krzyżówki.

Zwycięzcami II ETAPU KONKURSU, który odbył się 09.02.2018r. zostali:

I MIEJSCE – Michał Krauzowicz

II MIEJSCE- Paweł Jaskierski

III MIEJSCE – Lena Szymańska

Zwycięzcom i pozostałym uczestnikom II etapu konkursu serdecznie gratulujemy.