kc  W dniu 13.03. 2018r. odbył się Międzyszkolny Konkurs  Czytelniczy pt: „Wiersze Jana Brzechwy” w Szkole Podstawowej nr 4 w Nowym Targu.
  Uczniowie klas trzecich: Jagoda Jaskierska, Paweł Jaskierski oraz Michał Krauzowicz, wzięli w nim udział i reprezentowali na forum szkół nowotarskich naszą szkołę. Pod okiem pani Bernadety Wijas, przygotowywali się do niego, utrwalając wiedzę i wiadomości dotyczące życia i twórczości Jana Brzechwy.
  Uczniowie musieli wykazać się dużą wiedzą czytelniczą i poprawnie odpowiedzieć na pytania zawarte w pisemnym teście wiedzy oraz pokazać swój talent plastyczny, ponieważ prezentowali i omawiali swoją pracę przed zebraną komisją. Z przyjemnością informujemy, że uczeń Michał Krauzowicz zajął w Konkursie Czytelnicznym 2 miejsce.
  Nagrody i dyplomy będą rozdane uroczyście w Urzędzie Miasta w najbliższym czasie. Gratulujemy!