promDnia 14 października na lotnisku w Nowym Targu z okazji Dnia Papieskiego odbyły się Nieszpory, a następnie występ artystyczny w wykonaniu dzieci z naszej szkoły. Poezja recytowana przez dzieci i pieśń „Barka” przypomniała św. Jana Pawła II. Tegoroczne hasło Dnia  Papieskiego brzmiało „ Promieniowanie ojcostwa”.  Pod pomnikiem św. Jana Pawła II dyrekcję szkoły złożyła kwiaty.

Ten sam program artystyczny dzieci zaprezentowały 16 października w Dniu Patrona Szkoły na akademii po uroczystej Mszy św.. Dzieci brały czynny udział w przygotowaniu liturgii czytając słowo Boże, śpiewając pieśni niosąc dary do ołtarza.

Dzieci rysowały portrety św. Jana Pawła II oraz wykonywały różańce, z których utworzono wystawę w szkole.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z NIESZPORÓW NA LOTNISKU

ZOBACZ ZDJĘCIA Z DNIA PATRONA