piknik_eko W piątek 22.września na nowotarskim rynku odbył się happening z okazji Podhalańskich Dni Recyklingu. Wzięła w nim także udział reprezentacja naszej szkoły. Korzystając z darmowej w tym dniu komunikacji miejskiej na rynek udali się uczniowie klas VII oraz IIIb wraz z wychowawcami. Uczniowie mieli okazję podziwiać interaktywną wystawę pt. „Park praw fizyki i natury” biorąc przy okazji udział w eksperymentach fizycznych. Dzieciaki wzięły też udział w konkursie mody recyklingowej. W walce o symboliczne nagrody stanęli uczniowie klasy VIIa: Julka Barbarewicz i Kamil Guzda. Nagrody w postaci pendrive’ów, długopisów, ołówków i innych drobnych gadżetów wręczył zwycięzcom burmistrz Nowego Targu, Pan Grzegorz Watycha. Pomimo kiepskiej pogody było mnóstwo zabawy, co widać na załączonych zdjęciach.