DSCF4629 8 listopada 2017r. w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość Ślubowania i Pasowania Uczniów klas pierwszych.  Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji Szkoły,  rodziców oraz  kolegów z  O,  II i III klasy,  zaprezentowali  program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Wykazali się wiedzą dotyczącą naszej Ojczyzny, szkolnej nauki, środowiska , zasad zachowania i bezpieczeństwa oraz  pokazali, że potrafią zatańczyć poloneza i pięknie śpiewać.  Pierwszoklasiści ślubowali na sztandar szkoły. Następnie  Pani Dyrektor dokonała aktu pasowania na uczniów szkoły. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki przygotowane przez kolegów z klas III. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców.

Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce. Powodzenia! Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością!

Program przygotowały wych. klasy : Danuta Czubernat i Małgorzata Oleksy,

ZOBACZ ZDJĘCIA