książka     W dniu 28.10.15r. nasi uczniowie z klasy szóstej zostali zaproszeni na  spotkanie autorskie w Bibliotece Miejskiej z panią Renatą Klamerus autorką powieści dla młodzieży pt: „Tami w krainie pięknych koni”.

Spotkanie obejmowało rozmowę a autorką, promocję serii jej książek oraz umożliwiło  indywidualny kontakt uczniów z pisarką. Odbyło się ono w ramach projektu szkolnego „Książki naszych marzeń”.

Spotkanie przebiegło w ciepłej i miłej atmosferze. Uczniowie zapoznali się z książką, wysłuchali fragmentów, żywo interesując się narracją powieści.

Dziękujemy autorce za nieodpłatne spotkanie z naszą młodzieżą klasy VI jak również pani Lucynie Czubernat za pomoc w zorganizowaniu spotkania.