dav  W dniu 4 grudnia 2018 r. na hali sportowej „Gorce” odbył się miejski turniej szkół podstawowych „BAW SIĘ RAZEM Z NAMI”. W turnieju wzięły udział Szkoły Podstawowe Nr 3, Nr 5, Nr 6 oraz 11 z terenu Miasta Nowy Targ. Szkoły reprezentowało ponad 120 uczniów z klas I, II, III. Dzieci z każdej kategorii wiekowej rywalizowały w 4 zabawach sprawnościowych. Cały turniej przebiegał w atmosferze dobrej zabawy. Po zakończonych zmaganiach odbył się mini turniej „zbijaka” po  którym każde dziecko otrzymało słodki poczęstunek.

Organizatorzy dziękują wolontariuszom z Zespołu Szkół Technicznych i Placówek w Nowym Targu, Szkoły Podstawowej Nr 3 oraz wszystkim opiekunom za pomoc i sprawne przeprowadzenie zawodów.

Wyniki:

Miejsce I –  Szkoła Podstawowa Nr 3- 44 pkt.                                                                                                                           Miejsce II –  Szkoła Podstawowa Nr 11- 36 pkt.                                                                                                                            Miejsce III –  Szkoła Podstawowa Nr 5- 22 pkt.                                                                                                                        Miejsce IV –  Szkoła Podstawowa Nr 6- 16 pkt.