slub4slub6 W środę 24 października odbyło się uroczyste Ślubowanie i Pasowanie na Ucznia dzieci z klas Ia i Ib. Mimo dużej tremy wszystko wypadło znakomicie. Nie sposób było oderwać oczu od dzieci, które pięknie prezentowały się w stroju galowym oraz uczniowskich biretach. Program artystyczny, przygotowany przez wychowawczynie klas: p. Danutę Pazdur i p. Katarzynę Gacek, pierwszaki rozpoczęły wspaniałym wykonaniem poloneza. Z wielkim zaangażowaniem recytowały również wiersze i śpiewały piosenki. Kulminacyjnym momentem uroczystości było złożenie  przysięgi uczniowskiej. Po ślubowaniu każdy dostąpił zaszczytu Pasowania na Ucznia dokonanego symbolicznym ołówkiem przez Panią Dyrektor naszej szkoły. Po pasowaniu Pierwszoklasiści udali się do klasy na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.