hej W dniu 26 stycznia 2017 roku odbyła się w naszej szkole Wieczornica Bożonarodzeniowa „Hej, kolęda, kolęda” połączona z występami recytatorskimi, wokalnymi, muzycznymi uczniów oraz wspólnym śpiewaniem kolęd. Uczniowie ze wszystkich klas (od zerówki do szóstej) chętnie zaangażowali się w występy: deklamowali wiersze, śpiewali, grali na instrumentach. Zakończyliśmy w ten uroczysty sposób okres Świąt Bożego Narodzenia.

Dziękujemy dzieciom z klas młodszych za stworzenie żywej szopki oraz rodzicom, którzy licznie przybyli na tę uroczystość i włączyli się w kolędowanie.

Recytacje:
Agnieszka Marek (4b), Amelia Świder (4a), Wiktoria Barbarewicz (4b), Patrycja Solarz (3b), Monika Tylka (4b), Hubert Grzywnowicz (4a), Bartłomiej Zamojski (4a), Nikola Zubek (4a), Natalia Jachymiak (4a), Jakub Krzystyniak (3c), Emilia Łukaszka (3a), Olivia Ligas (3a), Bartosz Kobylarczyk (4b), Julia Truchoń (4a), Danuta Batkiewicz (6b), Marcela Batkiewicz (4b), Amelia Tętnowska (3b).

Gra na instrumentach:
Albert Waksmundzki (2b) – skrzypce, Marcela Batkiewicz (4b) – skrzypce, Gabriela Dziedzic (6a) – gitara, Karolina Dziedzic (4b) – gitara, Julia Truchoń (4a) – keyboard, Patryk Gil (6b) – akordeon, Natalia Jachymiak (4a) – skrzypce.

Śpiew solowy:
Malwina Łaś (5a), Marcelina Batkiewicz (4b), Danuta Batkiewicz (6b), Izabela Kozioł (6b), Natalia Jachymiak (4a), Maja Łaś (3c).

ZOBACZ  ZDJĘCIA