wiecz 1 W dniu 31 stycznia w Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Nowym Targu odbyła się uroczysta Wieczornica Bożonarodzeniowa „Wśród nocnej ciszy”.

 Uczniowie prezentowali różnorodne talenty: recytatorskie, wokalne, muzyczne, taneczne. Szczególne wrażenie wywołała żywa szopka złożona z uczniów i występ szkolnych regionalnych kolędników.

W tym dniu – ważnym dla całej społeczności szkolnej – byli z nami: zastępca burmistrza pani Joanna Iskrzyńska – Steg, zastępca burmistrza pan Waldemar Wojtaszek, radny wojewódzki pan Stanisław Barnaś, radny Jakub Waligórski, radny Jan Łapsa.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie przybyli do naszej szkoły:uczniom wraz z rodzinami, nauczycielom, pracownikom.
Uroczystość z pewnością na długo zostanie w naszej pamięci dzięki obecności fotografów – pana Zbigniewowa Krauzowicza oraz pana Szymona  Pyzowskiego.

Gości żegnaliśmy słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez panie: Agnieszkę Cyrwus, Agnieszkę Zamojską i Celinę Zubek.

W wyjątkowej i podniosłej atmosferze zakończyliśmy okres Świąt Bożego Narodzenia.

Prowadzący:
Izabela Legutko, Kamil Guzda.

Recytacje:
Estera Gregorio, Agnieszka Marek, Weronika Mrugała, Marcela Batkiewicz, Mateusz Dzioboń, Dominika Tylka, Kacper Rasztabiga, Szymon Batkiewicz, Daniel Sokoli, Nikola Zubek, Amelia Tętnowska, Patrycja Solarz, Aleksandra Mrugała, Bartłomiej Kuros, Franciszek Kos, Zofia Giełczyńska. Michał Cygoń, Szymon Tętnowski, Jan Cyrwus.

Śpiew:
Maja Łaś, Malwina Łaś, Weronika Tętnowska.

Gra na instrumentach:
Danuta Batkiewicz – skrzypce, Natalia Jachymiak – skrzypce, Weronika Matyasik – klarnet, Zofia Maciążek – skrzypce, Patryk Gil – akordeon, Wiktoria Barbarewicz – gitara, Karolina Dziedzic – gitara, Marcela Batkiewicz – gitara, Albert Waksmundzki – skrzypce.

Kolędnicy:
Marcela Batkiewicz, Zofia Maciążek, Danuta Batkiewicz, Natalia Jachymiak, Miłosz Matyszek, Jaś 
Matuszek.

ZOBACZ ZDJĘCIA NA PODHALE24