fz Dnia 22 marca uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w Festiwalu Zawodów w Małopolsce. Na Targi Edukacyjne w Krakowie pojechali uczniowie z klas szóstych i siódmych. Była to już VI edycja targów gdzie można było zapoznać się z ofertą kształcenia zawodowego , zmianami jakie zachodzą w sferze gospodarki oraz technologiami , które będą stanowić o przyszłości naszego regionu. Uczniowie mieli możliwość zobaczenia 130 stanowisk z ofertami edukacyjnymi z siedmiu różnych branż : administracyjno-usługowej , budowlanej , elektryczno-elektronicznej , mechanicznej i górniczo-hutniczej , medyczno-społecznej , rolniczo-leśnej i turystyczno-gastronomicznej , a także zapoznać się z ofertą szkół partnerów zagranicznych z Węgier , Niemiec i Słowacji oraz służb mundurowych.