mis Małe, duże, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie przybyły ze swoimi małymi właścicielami do szkoły, aby bawić się, świętować i uczyć.

W dniu 25.11.2016r. dzieci z zerówki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem. Uroczysty dzień rozpoczął się od układania przyniesionych pluszaków w „Krainie Pluszowego Misia”. Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach, tańcząc ze swoimi maskotkami. Ten dzień pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy.