karnawa┼é Po I semestrze nauki, uczniowie naszej szkoły niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w czwartek – 23 lutego.

Tego dnia dzieciom z kl. 0-3 towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami i serpentynami zachęcała do zabawy.

Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko.  Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie.

Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach np.: tańcu w parach z balonem, tańcu na gazetach czy przechodzeniu pod liną. Zwycięzcy konkursów nagradzani byli słodyczami. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz słodki poczęstunek.