MAKSIO Z wielką radością przekazujemy wspaniałą wiadomość , że  osiągnęliśmy niesamowity sukces !
Łącznie z kiermaszu bożonarodzeniowego , licytacji i ciacha dla Maksia zebraliśmy kwotę  4 120,85 zł !!!!!
WSPÓLNIE PRZYCZYNILIŚMY SIĘ DO DOBRA , DO RADOŚCI RODZINY MAKSIA !!

Drodzy Rodzice serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie. Dziękujemy Wszystkim i każdemu z osobna. Dziękujemy za każde upieczone ciasto, za czas poświęcony na pieczenie ,wielokrotnie było to nie jedno ciasto!
Dziękujemy Paniom z świetlicy, zwłaszcza pani Marzence i szkolnemu wolontariatowi, na pomoc którego zawsze możemy liczyć. Dziękujemy za wspaniały kiermasz bożonarodzeniowy. Znajdowały się tam prawdziwe arcydzieła , wykonane przez nasze dzieci, nasze rodziny i naszych nauczycieli. Prawdziwe perełki. Dziękujemy uczestnikom licytacji. Wspaniale było patrzeć za jakie kwoty sprzedały się fanty, które przyniosą dużo radości obdarowanym. Dziękujemy serdecznie każdemu rodzicowi, każdemu uczniowi, każdemu nauczycielowi !

Dziękujemy za wspólne zaangażowanie w tak słuszny cel , jak pomoc choremu dziecku .
Zebrana kwota została  przekazana na konto Fundacji Maksia Łajki .

maks22MAKS2maks23maks24