Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje całej społeczności szkolnej za włączenie się do akcji ŚWIĄTECZNE KARTKI DOBROCZYNNE! ❤
Dzięki Wam udało się sprzedać wszystkie 50 kartek za kwotę 250 zł. Cała suma została przelana na konto Stowarzyszenia Sursum Corda. ❤ ❤ ❤
Przypominamy, że celem tej akcji jest zebranie funduszy na pomoc osobom chorym i niepełnosprawnym, objętych pomocą programu „Na Ratunek” ❤ ❤ ❤
unnamed21

***********************************************************************

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2021/2022

1 października odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego

Decyzją uczniów klas IV – VIII w wyborach wygrali następujący uczniowie:

Emilia Krauzowicz – kl. VIIIb – przewodnicząca
Jan Zięba– kl. VIIa  zastępca
Patrycja Solarz – kl. VIIIb – członek
Na swoich opiekunów w roku szkolnym 2021/2022 Samorząd Uczniowski wybrał p. Edytę Zawitkowską (kl. IV – VIII) oraz Annę Siękę- Garbarczyk ( kl.I-III ).
DZIEŃ  CHŁOPAKA
30 września świętowaliśmy w szkole dzień chłopaka. Dziewczyny reprezentujące Samorząd Uczniowski złożyły wszystkim chłopakom życzenia i zaprosiły do skorzystania na długiej przerwie ze specjalnie przygotowanej na tą okazję fotobudki „z wąsem”.

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2019/2020

20 września odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Poprzedziła je kampania wyborcza w trakcie której kandydaci przygotowali swoje plakaty wyborcze i usiłowali przekonać do siebie jak największą liczbę wyborców. Decyzją uczniów klas IV – VIII w wyborach wygrali następujący uczniowie:

Jan Cyrwus – kl. VIIa  (przewodniczący)
Weronika Tętnowska – kl.  VIIIb
Wiktoria Barbarewicz – kl. VIIa
Wiktoria Gromala  – kl. VIa
Na swojego opiekuna w roku szkolnym 2019/2020 Samorząd Uczniowski wybrał p. Edytę Zawitkowską a jej zastępcą został p. Dominik Regiec.

SPRAWOZDANIE Z PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO PO PIERWSZYM PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Regulamin Szczęśliwego Numerka

•        W naszej szkole odbył się kolejny dzień na wesoło – Dzień nakryć głowy

49542276_400105950531905_5659133885137551360_n

• W ostatnim tygodniu  w naszej szkole odbyły się kolejne DNI NA WESOŁO. Tym razem uczniowie przebierali się w stroje świąteczne.
W klasach młodszych wyniki na najliczniej świątecznie przebraną klasę są następujące:
1. miejsce – kl.0, kl.1a, kl.2a,kl.3a (100%)
2. miejsce – kl.1b (94%)
3. miejsce – kl.2b (86%)
W klasach starszych wyniki przedstawiają się następująco:
1. miejsce – kl.6a (95%)
2. miejsce – kl. 8a (82%)
3. miejsce – kl. 5a (80%)
4. miejsce – kl. 5b (78%)
5. miejsce – kl. 7b (71%)
6. miejsce – kl. 4b (57%)
7. miejsce  – kl. 4a (50%)
8. miejsce  – kl. 8b (44%)
9. miejsce – kl. 7a (33%)
Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do dalszej zabawy! :)
  • Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego raz w każdym miesiącu będzie się odbywał DZIEŃ NA WESOŁO. Celem konkursu jest integrowanie społeczności uczniowskiej i nauczycieli oraz uczenie współpracy. Klasy, które przez cały rok szkolny zdobędą najlepsze trzy wyniki w liczbie osób przebranych zostaną nagrodzone w czerwcu.  W listopadzie odbył się dzień pasków.
W klasach młodszych wyniki były następujące:
1. miejsce – klasa IIIa (100% + nauczyciel)
2. miejsce – klasa Ia (100%)
3. miejsce – klasa 0 (90% + nauczyciel)
W klasach starszych najlepsze okazały się następujące klasy:
1. miejsce – klasa VIIIa (100% + nauczyciel)
2. miejsce – kl.VI (91% + nauczyciel)
3. miejsce – kl. Va (88% + nauczyciel)
Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do dalszej zabawy!
  •  Samorząd Uczniowski zorganizował w ostatnich dniach DYSKOTEKĘ ANDRZEJKOWĄ w stylu lat 80-tych. Większość uczniów zdecydowała się przybyć na nią w iście zachwycających stylizacjach. Zabawa była przednia a dzieci już nie mogą doczekać się następnej okazji do tańców i zabawy. Spośród  wszystkich stylizacji wybrane zostały 3 najlepsze:
                  1. miejsce – Kamil Kołodziej
                  2. miejsce – Gabriela Lach