Drodzy Rodzice!

W związku z sytuacją strajkową, nauczyciele naszej szkoły podjęli decyzję o kontynuacji akcji protestacyjnej we wtorek dnia 9 kwietnia 2019 roku. Sytuacja ta spowodowana jest troską o przyszłość edukacji w naszym kraju. Zapewniamy o ogromnym szacunku, jakim darzymy Was Rodzice oraz naszych wychowanków. Pragniemy podkreślić, że przystępując do strajku wyrażamy swój niepokój związany z przeładowaną podstawą programową, nadmiarem nauczanych treści, brakiem czasu na utrwalenie omawianego materiału, co ma niewątpliwy wpływ na zdrowie i rozwój młodego człowieka oraz życie całej rodziny.
Solidaryzujemy się zatem z protestującymi w całej Polsce nauczycielami, którzy jednym głosem mówią:
,,Jesteśmy świadomi, że nasz protest może budzić Wasze obawy i spowodować pewne trudności. Prosimy Was o zrozumienie, bo walczymy o szkołę, w której wszyscy będziemy dobrze się czuli i dzięki której spełnicie Wasze marzenia …”
Dalsze decyzje będą podejmowane i podawane do Państwa wiadomości pod wpływem rozwoju sytuacji na bieżąco.

Komitet strajkowy
oraz uczestnicy akcji protestacyjnej