ortografia. Dnia 27.04 w naszej szkole został przeprowadzony Konkurs Ortograficzny dla klas II i III. W konkursie uczestniczyło 24 uczniów z nowotarskich szkół podstawowych. Organizatorem konkursu były nauczycielki SP3 edukacji wczesnoszkolnej.

Konkurs składał się z II części:

I część obejmowała dyktando, II część to zagadki, rebusy, łamigłówki ortograficzne sprawdzające znajomość zasad pisowni .

Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów w poszczególnych kategoriach:

KLASA II

• I miejsce i tytuł „Mistrza Ortografii 2017” – JULIA UDZIELA SP 6
  • II miejsce – KAROL TEKIEL SP 3
  • III miejsce – MAJA SUSKA SP 3

KLASA III

• I miejsce i tytuł „Mistrza Ortografii 2017” – INGA CHRZANOWSKA SP 5
  • II miejsce – JULIA KOZIOŁ SP 2
  • III miejsce – ADAM CZUBERNAT SP 3.

Zwycięzcom gratulujemy!

Dziękujemy sponsorom : Urzędowi Miasta Nowy Targ, Cukierni, Piekarni Krzysztof Kalata oraz państwu Ewie i Markowi Batkiewiczom.