W dniu 4 grudnia 2015 r. na hali sportowej „Gorce” odbył się miejski turniej mikołajkowy szkół podstawowych „BAW SIĘ RAZEM Z NAMI”. W turnieju wzięły udział Szkoły Podstawowe Nr 2, Nr 3, Nr 5, Nr 11 z terenu Miasta Nowy Targ. Szkoły reprezentowało ponad 130 uczniów z klas I, II, III. Dzieci z każdej kategorii wiekowej rywalizowały w 4 zabawach sprawnościowych. Cały turniej przebiegał w atmosferze dobrej zabawy, a wszystkiemu towarzyszył głośny doping licznie zgromadzonych na trybunach kibiców. Po zakończonych zmaganiach każde dziecko otrzymało słodki poczęstunek prosto od Św. Mikołaja.

Turniej zorganizowany był w ramach rozgrywek Miejskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci na terenie Miasta Nowy Targ.

Miejsce I –  Szkoła Podstawowa Nr 3

Miejsce II –  Szkoła Podstawowa Nr 5