centrum  W czwartek 21 kwietnia z okazji II rocznicy kanonizacji Patrona naszej szkoły uczniowie klas III i IV wraz z opiekunami pojechali na wycieczkę do Centrum Jana Pawła II w Krakowie. W programie było zwiedzanie muzeum  z pamiątkami z podróży Jana Pawła II i ze spotkań z ludźmi z całego świata. Uczniowie wzięli udział w warsztatach, które miały na celu bliższe zapoznanie się z życiorysem i  działalnością Jana Pawła II. Dzieci układały puzzle, robiły rysunki, oglądały prezentację.

Podczas Mszy Św. modliliśmy się za naszą szkołę, uczniów, nauczycii i rodziców. Dzieci zobaczyły też wystawę Całunu Turyńskiego oraz nawiedziły Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, które zostało wybudowane z inicjatywy św. Jana Pawła II.