dav W środę 28 listopada w naszej szkole, w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości odbyły się zawody sportowe pt. „Biało-czerwoni”.

W zawodach brały udział dzieci z zerówki z naszej szkoły oraz dzieci z grupy Motylków i Mądrych Sów z Przedszkola Miejskiego nr 2 w Nowym Targu. Rozgrywkom sportowym towarzyszyły kolory biały i czerwony, którymi udekorowana była sala gimnastyczna. Także zawodnicy oraz kibice z przedszkola i z kl.I a ubrani byli w barwy narodowe.

Dzieci uczestniczyły w konkurencjach, w których musiały wykazać się sprawnością fizyczną i sprytem, ale przede wszystkim chodziło o dobrą zabawę.

Ponieważ wszyscy zawodnicy wykazali się sportową postawą nie wyłoniono zwycięzców. Każda z drużyn otrzymała dyplom i nagrodę w formie zdrowej przekąski.

ZOBACZ  ZDJĘCIA