paczka2             W naszej szkole, z myślą o najbardziej potrzebujacych dzieciach, organizujemy akcję  "Byc dobrym jak święty Mikołaj,  czyli słodka paczka dla dzieciaczka".  Zbieramy żywność zwłaszcza cukier, slodycze, zabawki, odzież, przybory szkolne .

Zebrane dary zostana przekazane grupie Charytatywnej dzialajacej przy parafii NSPJ w Nowym Targu.

Jak co roku, przed Świętami, w pogoni za prezentami, warto zatrzymać się na chwilę, zwolnić i pomyśleć o… innych. Na całym świecie są dzieci, dla których Święta to najsmutniejszy okres. Bez rodziny, bez szansy na wielkie prezenty, marzą o drobnych rzeczach, a przede wszystkim – o miłości.

W czasie adwentu warto coś dobrego uczynić dla kogoś potrzebujacego, podzielić sie z innymi tym co mamy, wyrzec sie czegoś dla kogos innego. Akcja potrwa do 15 grudnia.

Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziekujemy!

Pamietajmy o slowach naszego Papieża!

papiez ompomocy