KL  Z przyjemnością informujemy, że dwie uczennice naszej szkoły zostaly laureatkami Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia organizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej.

W konkursie tym wzięlo udział blisko 5 tys. uczniów szkół podstawowych na poziomie klas IV-VI.  Nasze laureatki to Maria Kuros -  5 miejsce oraz Adrianna Michalik - 10 miejsce, obie uczennice z kl. VIa otrzymają "Dyplom Mistrza Logicznego Myślenia".  Karolina Glodek z kl. VIb otrzymala w tym konkursie wyróżnienie i "Dyplom Eksperta Logicznego Myślenia".

Wszystkim laureatkom, oraz pozostałym uczestnikom konkursu z młodszych i starszych klas, którzy zmierzyli się z trudnymi logicznymi zadaniani serdecznie gratulujemy!